SAMSUNG SOUNDBAR HW-Q900T - DARMOWA DOSTAWA - TYCHY

  • Producent: SAMSUNG
  • Dostępność: Jest  (1 szt.)
    Czas realizacji: 1 dzień
  • 3 499,00 zł
  • Oblicz

Soundbar SAMSUNG HW-Q900T

Doskonale współgra z telewizorem QLED

Eksperci w dziedzinie innowacji dźwięku

Samsung Audio Lab
Kalifornijskie Samsung Audio Lab to miejsce, w którym światowej klasy inżynierowie dźwięku wykorzystują zaawansowane technologie akustyczne i najnowocześniejsze modelowanie komputerowe, aby zapewnić idealnie zrównoważone i wypełniające pomieszczenie brzmienie.
„Skupiamy się najpierw na uchu słuchacza, a potem rozszerzamy pole naszych zainteresowań na całe środowisko dźwiękowe – przetworniki (głośniki nisko- i wysokotonowe), wzmacniacze i procesory sygnałowe (DSP).”

Zanurz się w porywającym brzmieniu

Rzeczywisty wielokanałowy dźwięk przestrzenny w formacie 7.1.2
Za sprawą 7 kanałów dźwiękowych otrzymujesz poruszające brzmienie zapewniające wciągającą rozrywkę. Szerokopasmowe głośniki umieszczone w obu rogach soundbaru zapewniają szerszy zasięg dźwięku, dzięki czemu można usłyszeć lokalizację każdego odgłosu i cieszyć się mocniejszymi wrażeniami.

Jeszcze doskonalszy dźwięk z każdej strony

Odkryj głębię brzmienia dzięki Dolby Atmos i DTS:X. Połączenie tych technologii sprawia, że słyszysz poszczególne dźwięki, w miarę jak płyną wokół Ciebie i nad Tobą. Dokładnie tak, jak to się dzieje w rzeczywistości.

Soundbar i telewizor współgrają ze sobą w pełnej harmonii

Q-Symphony
Soundbar Q900T synchronizuje się z Twoim telewizorem Samsung, by wspólnie tworzyły wciągający dźwięk. Brzmienie pochodzące zarówno z głośników soundbara kierujących dźwięk do przodu, na boki i ku górze, jak i z głośników telewizora zostaje połączone i wzmocnione, sprawiając, że możesz doświadczyć oglądanych treści jak nigdy dotąd.   

* (Q-Symphony jest kompatybilne z Samsung QLED z 2020 roku oraz Crystal UHD TU8000 (i wyższe). Wymaga przewodowego połączenia soundbara z TV. Może wymagać aktualizacji oprogramowania soundbara. * Funkcje mogą różnić się od siebie w zależności od modelu telewizora.)

Optymalne brzmienie dla każdej sceny

Funkcja Adaptacji Dźwięku
Soundbar analizuje sygnał dźwięku, by dla każdej sceny automatycznie oferować zoptymalizowane brzmienie. Adaptacyjny dźwięk pozwoli Ci wyraźnie słyszeć dialogi, nawet przy niewielkiej głośności, dzięki czemu nie przegapisz ważnych momentów oglądając swoje ulubione filmy i seriale.

Usłysz więcej i lepiej graj

Tryb Gry Pro
Zanurz się w samym środku akcji, korzystając z funkcji Tryb Gry Pro. Ustawienia stworzone specjalnie z myślą o graczach sprawiają, że soundbar automatycznie przełącza się w tryb gry po podłączeniu do telewizora firmy Samsung i na bieżąco optymalizuje dźwięk w każdej scenie, dzięki czemu gra staje się jeszcze bardziej wciągająca, a Ty nie tracisz czasu na konfigurację.

* Dotyczy tylko kompatybilnych telewizorów i konsoli do gier (Xbox one, PS4 i Nintendo Switch)

Połączenie, które czyni dźwięk doskonałym

HDMI eARC
Dzięki HDMI eARC usłyszysz perfekcyjny, wysokiej jakości dźwięk po podłączeniu do telewizora innych urządzeń – np. odtwarzaczy DVD czy konsoli do gier.

Połączenie, które czyni dźwięk doskonałym

HDMI eARC
Dzięki HDMI eARC usłyszysz perfekcyjny, wysokiej jakości dźwięk po podłączeniu do telewizora innych urządzeń – np. odtwarzaczy DVD czy konsoli do gier.

* (Wymagany jest dodatkowy zakup zestawu Bezprzewodowych Tylnych Głośników Samsung 9000S. **Moduł bezprzewodowy wymaga kabla zasilającego. Tylne głośniki są również połączone z modułem przy pomocy kabli.)

Połącz się, posłuchaj i poczuj radość korzystając z praktycznych funkcji

Połączenie z telewizorem za pośrednictwem Wi-Fi

* (Sprawdź, czy Twój telewizor jest kompatybilny z Wi-Fi. * Soundbar musi być podłączony do sieci w celu aktualizacji usługi. * Ta usługa może nie być jeszcze dostępna w momencie zakupu tego urządzenia.)

Połączenie przez Bluetooth®

* (Funkcja dostępna wyłącznie na wybranych telewizorach Samsung.)

Dźwięk, który jakością dorównuje obrazowi

Rzeczywiste doświadczenie HDR 10+
Doświadcz sensacyjnego brzmienia treści HDR 10+. Odtwarzaj treści HDR 10+ na soundbarze za pośrednictwem innych urządzeń i ciesz się perfekcyjnym doznaniem audio-wizualnym.

* (Odtwarzanie obrazu w jakości HDR 10+ dostępne dla treści źródłowych w tym standardzie. * Kompatybilność ze wszystkimi treściami HDR nie jest gwarantowana. * Urządzenie źródłowe, telewizor oraz Soundbar muszą być połączone przewodem HDMI.)

Wiele urządzeń, Jeden Pilot

Jeden Pilot
Zapomnij o wielu pilotach. Teraz możesz sterować wszystkimi funkcjami soundbara, regulować głośność, włączać i wyłączać soundbar i zarządzać efektami dźwiękowymi za pomocą Jednego Pilota – tego samego, którym obsługujesz swój telewizor Samsung.

* (Kompatybilny z wybranymi telewizorami Samsung. Należy sprawdzić specyfikację telewizora.)

Odtwarzaj wygodniej ulubioną muzykę

Dotknij i Odtwórz
Spraw, aby słuchanie muzyki było jeszcze wygodniejsze. Wystarczy, że dotkniesz telefonem swój soundbar, który po rozpoznaniu urządzenia zawibruje, płynnie połączy i odtworzy utwór, którego słuchałeś, zachowując jego niesamowitą jakość.

* (Funkcja Dotknij i Odtwórz działa za pośrednictwem Bluetooth i jest kompatybilna z urządzeniami mobilnymi Samsung z systemem Android 8.1 lub nowszym. Usługa może nie być dostępna od razu w momencie zakupu urządzenia.)

Perfekcja wykonania wykraczająca poza dźwięk

Tkanina zaprojektowana przez Kvadrat
Ponadczasowe wzornictwo firmy Kvadrat, łączy ekspresję z głębią i wytrzymałością. Tekstura i zaokrąglenia formy wraz z przełomową technologią doskonale odzwierciedlają wyjątkowość dźwięku.

Jedna aplikacja do inteligentnego słuchania

Aplikacja SmartThings
Przenieś połączone życie na wyższy poziom. Aplikacja SmartThings pozwala dodawać głośniki do sieci, zapewniając Ci większą kontrolę nad dźwiękiem w całym domu.

* (Każde urządzenie musi być podłączone do Wi-Fi lub innej sieci bezprzewodowej. * Należy pobrać i zainstalować aplikację SmartThings. * Aby zapewnić współdziałanie przez aplikację SmartThings, wszystkie urządzenia powinny być zarejestrowane na jednym koncie Samsung. * Dostępne funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, dostawcy, środowiska sieciowego lub urządzenia mobilnego i mogą ulec zmianie bez powiadomienia.)

Funkcje ogólne:
- Całkowita moc - 406 W
- Liczba kanałów - 7.1.2 Ch
- Liczba głośników - 16

Głośniki:
- Typ głośnika niskotonowego - Wireless Active
- Głośnik centralny
- Głośniki skierowane do góry - Full Range
- Głośniki boczne - Full Range
- Szeroki zakres dźwięku (Wide Range Tweeter)

Funkcje audio:
- Dolby - Dolby Digital Plus,Dolby True HD,ATMOS
- Tryby dźwięku - Standard,Game Pro,Adaptive,Surround Sound Expansion

Parametry i funkcje:
- 4K Video Pass
- HDR - HDR 10+

Dekodowane formaty:
- AAC
- MP3
- WAV
- OGG
- FLAC
- ALAC
- AIFF

Łączność:
- Wejście HDMI - 2
- Wyjście HDMI - 1
- HDMI ARC
- HDMI CEC
- Optical In - 1
- Bluetooth
- Kodek bluetooth - SBC
- Wi-Fi
- Jeden Pilot
- Bluetooth włączony

Dodatkowe właściwości:
- Aplikacja Smart Things
- Q-Symphony
- Tap Sound
- Bixby
- Alexa - Built-in
- Spotify Connect

Wymiary:
- Wymiary netto – jednostka główna (SxWxG) - 1232 x 69,5 x 138,0 mm
- Wymiary netto – głośnik niskotonowy (SxWxG) - 210 x 403 x 403 mm
- Opakowanie (SxWxG) - 1303 x 621 x 277 mm

Waga:
- Waga netto – jednostka główna - 7,1 kg
- Waga netto – głośnik niskotonowy - 9,8 kg
- Waga z opakowaniem - 24,8 kg

Pobór prądu:
- Pobór mocy w trybie czuwania - jednostka główna - 0,45 W
- Pobór mocy w trybie czuwania - głośnik niskotonowy - 0,45 W
- Pobór mocy w trybie pracy - jednostka główna - 47 W
- Pobór mocy w trybie pracy - głośnik niskotonowy - 28 W
- Certyfikat Energy Star

Akcesoria:
- Pilot
- Uchwyt do montażu na ścianie

NEGOCJUJ CENĘ!!!


Paragon Fiskalny, Faktura VAT

2 lata gwarancji producenta