SAMSUNG SOUNDBAR HW-Q800T - DARMOWA DOSTAWA - TYCHY

  • Producent: SAMSUNG
  • Dostępność: Jest  (1 szt.)
    Czas realizacji: 1 dzień
  • 1 899,00 zł
  • Oblicz

Soundbar SAMSUNG HW-Q800T

Doskonale współgra z telewizorem QLED

Eksperci w dziedzinie innowacji dźwięku

- Kalifornijskie Samsung Audio Lab to miejsce, w którym światowej klasy inżynierowie dźwięku wykorzystują zaawansowane technologie akustyczne i najnowocześniejsze modelowanie komputerowe, aby zapewnić idealnie zrównoważone i wypełniające pomieszczenie brzmienie.
„Skupiamy się najpierw na uchu słuchacza, a potem rozszerzamy pole naszych zainteresowań na całe środowisko dźwiękowe – przetworniki (głośniki nisko- i wysokotonowe), wzmacniacze i procesory sygnałowe (DSP).”

Jeszcze doskonalszy dźwięk z każdej strony

Obsługa Kodeków Audio 3D
Odkryj głębię brzmienia dzięki Dolby Atmos i DTS:X. Połączenie tych technologii sprawia, że słyszysz poszczególne dźwięki, w miarę jak płyną wokół Ciebie i nad Tobą. Dokładnie tak, jak to się dzieje w rzeczywistości.

Soundbar i telewizor współgrają ze sobą w pełnej harmonii

Q-Symphony
Soundbar Q800T synchronizuje się z Twoim telewizorem Samsung, by wspólnie tworzyły wciągający dźwięk. Brzmienie pochodzące zarówno z głośników soundbara kierujących dźwięk do przodu, na boki i ku górze, jak i z głośników telewizora zostaje połączone i wzmocnione.


* (Q-Symphony jest kompatybilne z Samsung QLED z 2020 roku oraz Crystal UHD TU8000 (i wyższe). Wymaga przewodowego połączenia soundbara z TV. Może wymagać aktualizacji oprogramowania soundbara. * Funkcje mogą różnić się od siebie w zależności od modelu telewizora.)

Zanurz się w porywającym brzmieniu

Rzeczywisty wielokanałowy dźwięk przestrzenny w formacie 3.1.2
Za sprawą 3 kanałów (1 kanału woofera i 2 kanałów kierujących dźwięk ku górze) otrzymujesz poruszające brzmienie zapewniające wciągającą rozrywkę. To rozwiązanie doskonale dopasowane do telewizorów QLED. Sprawia, że znajdujesz się w centrum środowiska audio oferującego prawdziwy dźwięk 3.1.2-kanałowy za sprawą Samsung Acoustic Beam.

Optymalne brzmienie dla każdej sceny

Funkcja Adaptacji Dźwięku
Soundbar analizuje sygnał dźwięku, by dla każdej sceny automatycznie oferować zoptymalizowane brzmienie. Adaptacyjny dźwięk pozwoli Ci wyraźnie słyszeć dialogi, nawet przy niewielkiej głośności, dzięki czemu nie przegapisz ważnych momentów oglądając swoje ulubione filmy i seriale.

Usłysz więcej i lepiej graj

Tryb Gry Pro
Zanurz się w samym środku akcji, korzystając z funkcji Tryb Gra Pro. Ustawienia stworzone specjalnie z myślą o graczach sprawiają, że Soundbar na bieżąco optymalizuje dźwięk w każdej scenie, dzięki czemu gra staje się jeszcze bardziej wciągająca.

* (Dotyczy tylko kompatybilnych telewizorów i konsoli do gier (Xbox one, PS4 i Nintendo Switch) * Konsola do gier sprzedawana osobno.)

Połączenie, które czyni dźwięk doskonałym

HDMI eARC
Dzięki HDMI eARC usłyszysz perfekcyjny, wysokiej jakości dźwięk po podłączeniu do telewizora innych urządzeń – np. odtwarzaczy DVD czy konsoli do gier.

Więcej dźwięku bez przewodów

Gotowy na Bezprzewodowy Dźwięk Przestrzenny
Zestaw bezprzewodowych głośników przestrzennych* pozwala przemienić soundbar w system dźwięku przestrzennego bez plątaniny przewodów**. Korzystając z soundbara, możesz stworzyć system kanałowy zapewniający prawdziwie przestrzenne doświadczenie dźwiękowe.

* (Wymagany jest dodatkowy zakup zestawu Bezprzewodowych Tylnych Głośników Samsung 9000S. *Moduł bezprzewodowy wymaga kabla zasilającego. Tylne głośniki są również połączone z modułem przy pomocy kabli.)

Dźwięk, który jakością dorównuje obrazowi

Rzeczywiste Doświadczenie HDR 10+
Doświadcz sensacyjnego brzmienia treści HDR 10+. Odtwarzaj treści HDR 10+ na soundbarze za pośrednictwem innych urządzeń I ciesz się perfekcyjnym doznaniem audio-wizualnym.

* (Odtwarzanie obrazu w jakości HDR 10+ dostępne dla treści źródłowych w tym standardzie. * Kompatybilność ze wszystkimi treściami HDR nie jest gwarantowana. * Urządzenie źródłowe, telewizor oraz Soundbar muszą być połączone przewodem HDMI.)

Wiele urządzeń, Jeden Pilot


Jeden Pilot
Zapomnij o wielu pilotach. Teraz możesz sterować wszystkimi funkcjami soundbara, regulować głośność, włączać i wyłączać soundbar i zarządzać efektami dźwiękowymi za pomocą Jednego Pilota – tego samego, którym obsługujesz swój telewizor Samsung.

* (Kompatybilny z wybranymi telewizorami Samsung. Należy sprawdzić specyfikację telewizora.)

Jedna aplikacja do inteligentnego słuchania

Aplikacja SmartThings
Przenieś połączone życie na wyższy poziom. Aplikacja SmartThings pozwala dodawać głośniki do sieci, zapewniając Ci większą kontrolę nad dźwiękiem w całym domu.

* (Każde urządzenie musi być połączone z Wi-Fi lub inną siecią bezprzewodową. * Konieczne jest pobranie i zainstalowanie aplikacji SmartThings. * Aby urządzenia współdziałały ze sobą za pośrednictwem SmartThings, wszystkie powinny być zarejestrowane w ramach jednego konta Samsung. * Dostępne funkcje mogą się różnić w zależności od regionu, dostawcy usług, środowiska sieciowego lub urządzeń mobilnych i mogą ulec zmianie bez powiadomienia.)

Odtwarzaj wygodniej ulubioną muzykę

Dotknij i Odtwórz
Spraw, aby słuchanie muzyki było jeszcze wygodniejsze. Wystarczy, że dotkniesz telefonem swój Soundbar, który po rozpoznaniu urządzenia zawibruje, płynnie połączy i odtworzy utwór, którego słuchałeś, zachowując jego niesamowitą jakość.

* (Funkcja Dotknij i Odtwórz działa za pośrednictwem Bluetooth i jest kompatybilna z urządzeniami mobilnymi Samsung z systemem Android 8.1 lub nowszym. Usługa może nie być dostępna od razu w momencie zakupu urządzenia.)

Funkcje ogólne:
- Całkowita moc 330 W
- Liczba kanałów 3.1.2
- Liczba głośników 8

Głośniki:
- Typ głośnika niskotonowego - Wireless Active
- Głośnik centralny
- Głośniki skierowane do góry
- Szeroki zakres dźwięku (Wide Range Tweeter)
- Technologia Samsung Acoustc Beam
- Wireless Rear Surround Speaker Ready (Compatible)

Funkcje audio:
- Dolby - ATMOS
- Tryby dźwięku - Surround Sound Expansion,Game Pro,Adaptive,Standard

Parametry i funkcje:
- 4K Video Pass
- HDR - HDR 10+

Dekodowane formaty:
- AAC
- MP3
- WAV
- OGG
- FLAC
- ALAC
- AIFF

Łączność:
- Wejście HDMI - 1
- Wyjście HDMI - 1
- HDMI ARC
- HDMI CEC
- Optical In - 1
- Bluetooth
- Kodek bluetooth - SBC
- Wi-Fi
- Jeden Pilot
- Bluetooth włączony

Dodatkowe właściwości:
- Aplikacja Smart Things
- Q-Symphony
- Alexa
- Spotify Connect

Wymiary:
- Wymiary netto – jednostka główna (SxWxG) - 980 x 60 x 115 mm
- Wymiary netto – głośnik niskotonowy (SxWxG) - 205 x 403 x 403 mm
- Opakowanie (SxWxG) - 1162 x 573 x 272 mm

Waga:
- Waga netto – jednostka główna - 3,6 kg
- Waga netto – głośnik niskotonowy - 9,8 kg
- Waga z opakowaniem - 16,5 kg

Pobór prądu:
- Pobór mocy w trybie czuwania - jednostka główna - 0,45 W
- Pobór mocy w trybie czuwania - głośnik niskotonowy - 0,45 W
- Pobór mocy w trybie pracy - jednostka główna - 28 W
- Pobór mocy w trybie pracy - głośnik niskotonowy - 28 W
- Certyfikat Energy Star

Akcesoria:
- Pilot
- Uchwyt do montażu na ścianie

NEGOCJUJ CENĘ!!!

Paragon Fiskalny, Faktura VAT

2 lata gwarancji producenta