RADIO SAMOCHODOWE BLOW AVH-8624 - DARMOWA DOSTAWA - TYCHY

  • Producent: Blow
  • Dostępność: Jest  (1 szt.)
    Czas realizacji: 1 dzień
  • 118,00 zł
  • Oblicz

Radio samochodowe BLOW AVH-8624 MP3/USB/SD/MMC/BT

Ciesz się cyfrową jakością odtwarzanej muzyki. Zapomnij o zajmujących wiele miejsca płytach CD. Radio wyposażone jest w wejście USB oraz microSD, co umożliwia odtwarzanie muzyki z urządzeń przenośnych. Obecne na panelu wejście AUX pozwala na podłączenie do radia urządzenia z wyjściem słuchawkowym. Radio posiada funkcję automatycznego strojenia i zapamiętywania stacji, dzięki temu wyszukiwanie ulubionej stacji nie będzie już problemem. Dzięki wbudowanej funkcji Bluetooth istnieje możliwość odtwarzania muzyki z kompatybilnymi urządzeniami, które posiadają tę funkcję. W zestawie znajduje się także funkcjonalny pilot który zdecydowanie ułatwi korzystanie z wielu mozliwości radia Blow!

Twoje ulubione stacje radiowe
- Dzięki funkcji automatycznego strojenia urządzenie wyszuka wszystkie dostępne aktualnie stacje radiowe. Swoje ulubione możesz zapisać i przypisać do konkretnych przycisków na panelu przednim. Od tego momentu wystarczy jeden przycisk, aby bez wyszukiwania wybrać daną częstotliwość - wybór konkretnej stacji nie będzie już stanowił problemu.

Wiele możliwości
- Poza oczywistą funkcją, jaką jest możliwość odtwarzania radia FM, urządzenie posiada także wbudowane wejścia USB oraz microSD dające możliwość odtwarzania muzyki z urządzeń przenośnych takich jak pamięć USB czy karta microSD na których możemy umieszczać swoje ulubione piosenki. Dodatkowo na przednim panelu znajduje się także wejście AUX, dzięki któremu możemy podłączyć do radia urządzenie z wyjściem słuchawkowym.

Bezprzewodowe odtwarzanie muzyki
- Radio zostało wyposażone w funkcję Bluetooth, dzięki której możemy przesyłać muzykę z urządzeń które również posiadają taką funkcję. Dodatkowo w zestawie znajdziemy także funkcjonalny pilot, który pozwoli na zdalne sterowania radiem nawet z większej odległości.

Wyjątkowy design
- Radio zostało zaprojektowane w taki sposób, aby korzystanie z niego było proste i intuicyjne mimo jego wielu możliwości. Jednocześnie zadbano o nowoczesny design, dzięki któremu radio powinno idealnie wpasować się do wnętrza każdego samochodu. Jasny i czytelny wyświetlacz zapewnia bezproblemowe odczytywanie informacji z radia.


Specyfikacja:

- Zakres częstotliwości odbioru FM - 87.5MHZ ~ 108MHZ
- Zakres częstotliwości odbioru AM - FM
- Czułość - <=37db
- Stosunek sygnału do szumu - >=50db
- Moc maksymalna - 4x50W
- Impedancja - 4 - 8Ohm
- Zapisywanie stacji - do 18
- Funkcja RDS
- Funkcja Bluetooth
- USB
- Funkcjonalny pilot
- Wyświetlanie godziny
- Ekran - LCD
- Zasilanie - 12V DC


Paragon Fiskalny, Faktura VAT

2 lata gwarancji producenta