RADIO BLAUPUNKT PR4BK - DARMOWA DOSTAWA - TYCHY

  • Producent: Blaupunkt
  • Dostępność: Jest  (1 szt.)
    Czas realizacji: 1 dzień
  • 78,00 zł

Kieszonkowe radio AM/FM BLAUPUNKT PR4BK

Teraz ulubioną muzykę mogą Państwo zabrać ze sobą wszędzie. Kompaktowe wymiary ułatwią transport, a retro design stylizowany na złotą epokę radioodbiorników doda urządzeniom charakteru. W parze z duchem dawnych lat idzie nowoczesna technologia.

Najwyższej jakości komponenty i teleskopowa antena zapewniają doskonały sygnał, a dzięki wbudowanemu gniazdku mini-jack do radioodbiornika można w każdym momencie podłączyć słuchawki.

Urządzenia odbierają fale radiowe w paśmie FM/AM i są wyposażone w wygodne pokrętła, którymi dostosowuje się zakres częstotliwości fal radiowych oraz głośność. Czytelny panel frontowy, połączony z minimalistycznym projektem ułatwi obsługę radioodbiorników. Model PR4 wyposażony został we wzmacniacz o mocy wyjściowej 0,3 W RMS, co w połączeniu z solidną, zamkniętą konstrukcją obudowy zapewnia wysoką i klarowną jakość dźwięku.

Kieszonkowe radioodbiorniki Blaupunkt doskonale sprawdzą się jako osobiste i dyskretne źródło dźwięku w każdych warunkach. To doskonały kompan w podróży dla osób, którzy nie lubią rozstawać się ze swoją ulubioną stacją radiową.

Specyfikacja techniczna:

- Radio analogowe AM/FM
- Wbudowany głośnik 1,5"
- Gniazdo słuchawkowe
- Klips do paska
- Moc wyjściowa: 0,3 W RMS
- Teleskopowa antena radiowa
- Zasilanie bateryjne: 3 V 2 baterie AA
- Wymiary:60 (szer.) x 109 (wys.) x 24 (gł.) mm
- Waga: 86 g

Paragon Fiskalny, Faktura VAT

2 lata gwarancji producenta