PRZEWÓD SCAN CABLE MASTER FLEX 6,4mm² - TYCHY

  • Dostępność: Jest  (50 szt.)
    Czas realizacji: 1 dzień
  • 45,00 zł

PRZEWÓD GŁOŚNIKOWY SCANCABLE MasterFlex SilverMix 6,4 mm² ( 2 x 1,7² + 2 x 1,5² )

Seria MasterFlex uzupełniona została o nowy produkt. Jest to pierwszy na rynku w tej klasie cenowej przewód głośnikowy w technologii hybrydowej aplikacji przewodników metalicznych o różnych przekrojach i poziomach konduktancji*. Zaprojektowany i dostosowany do systemów podwójnego okalbowania, czyli połączeń Bi-wiring i Bi-amping. Konstrukcja tego przewodu uwzględnia naturalny podział spektrum akustycznego na częstotliwości przetwarzane przez filtry dolno- i górnoprzepustowe.

MasterFlex SilverMix to innowacyjny kabel z opcją low- i high-pass-filter pozwalający na połączenie wzmacniacza z zestawami głośnikowymi w sposób zapewniający optymalny, odseparowany transfer sygnału. Biorąc pod uwagę wyniki wielu badań laboratoryjnych, srebro przewodzi zdecydowanie lepiej wyższe częstotliwości jak miedź. Zjawisko to wykorzystane zostało również w konstrukcji MasterFlex SilverMix. Dwie posrebrzane żyły przewodzące o przekroju 2 x 1,7 mm² przewodzą pasmo przyporządkowane filtrom górnoprzepustowym i stanowią pierwszy element filtrujący, pozostałe na bazie ultraOFCu ( 2 x 1,5 mm² ), dolny zakres pasma. Wynikiem zastosowania takiej technologii jest szersza baza stereo, lepsza głębia, bardziej precyzyjne pozycjonowanie reprodukowanych składowych dźwięku oraz przestrzenne, szczegółowe, czyste i krystaliczne brzmienie.

Zmniejszenie modulacji i poziomu interferencji wewnętrznych składowych sygnału w porównaniu do pojedynczego przewodu, to kolejny aspekt poprawiający stereofonię oraz mikrodynamikę. Dodatkowa wiązka włókien poliproyplenowych stabilizuje przewód utrzymując jego osiowy układ oraz optymalizuje parametry indukcyjno-pojemnościowe.

CENA DOTYCZY 1mb przewodu

* - zgłoszono jako patent, HCT ( Hybrid Conductivity Technology )

Made in Germany

Paragon Fiskalny, Faktura VAT