PROSTOWNICA CONCEPT VZ-1440 - DARMOWA DOSTAWA - TYCHY

  • Producent: CONCEPT
  • Dostępność: Jest  (5 szt.)
    Czas realizacji: 1 dzień
  • 78,00 zł

PROSTOWNICA CONCEPT VZ-1440

Prostownica do włosów Concept VZ1440 z serii TITAN CARE prostuje i skręca włosy. Wyposażona jest w szybki system nagrzewania oraz ceramiczną powierzchnię płytek, które zapewniają idealny blask włosów.

Prostuje i faluje

- Z prostownicą do włosów Concept VZ1440 możesz stworzyć fryzurę dokładnie według własnych pomysłów. Potrafi nie tylko prostować włosy, ale także je podkręcać. Dzięki płynnej regulacji temperatury w zakresie od 80 do 220°C nadaje się do każdego rodzaju włosów. Wąskie płytki sprawdzą się również na krótkich włosach.

Doskonały blask

- Prostownica wyposażona jest w system szybkiego nagrzewania, a dzięki ceramicznej powierzchni płytek ciepło jest równomiernie rozprowadzane po całej długości. Rezultatem są idealnie proste i lśniące włosy.

Ruchome płytki

- Prostownica posiada ruchome płytki , które są bardzo delikatne dla włosów. Podczas prostowania płytki dopasowują się do grubości pasma włosów, dzięki czemu uzyskuje się optymalny i równomierny nacisk oraz nie dochodzi do uszkodzenia i złamania włosa.

Bezpieczna i praktyczna

- Prostownica jest wyposażona w tryb automatycznego wyłączania, który zadziała po 45 minutach bezczynności. Urządzenie posiada obrotowy przewód zasilający zapewniający wygodną obsługę. Istnieje również praktyczny zamek do bezpiecznego blokowania płytek i oczko do zawieszenia dla lepszego przechowywania.

Techniczne parametry:

- Cermiczna powierzchnia płytek
- PTC technologia szybkiego nagrzewania
- Płynna regulacja temperatury w zakresie 80 - 220 °C
- Ruchome płytki
- Czerwona kontrolka pracy
- Przewód obrotowy o 360° (zapobiega skręcaniu i plątaniu)
- Oczko do zawieszenia
- Blokada płytek
- Automatyczne wyłączanie po 45 min
- Moc: 43 W
- Długość przewodu: 165 cm
- Rozmiar: 330 x 35 x 40 mm
- Waga: 300 g
- Kolor: matowy szary

Paragon Fiskalny, Faktura VAT

2 lata gwarancji producenta