PŁYTA INDUKCYJNA WHIRLPOOL WLB4265BFIXL - DARMOWA DOSTAWA - TYCHY

  • Producent: Whirlpool
  • Dostępność: Jest  (1 szt.)
    Czas realizacji: do 3 dni
  • 1 799,00 zł
  • Oblicz

Płyta indukcyjna szklano-ceramiczna Whirlpool - WL B4265 BF/IXL

Bezpośredni dostęp za pomocą przycisków
- Nowy panel sterowania z przyciskami przypisanymi do każdej strefy grzewczej. Każdy zestaw przycisków jest powiązany z określoną częścią płyty, co sprawia, że jest bardzo łatwy w obsłudze.

Technologia indukcyjna
- Szybsze, oszczędniejsze gotowanie. Technologia indukcyjna ogrzewa naczynie, a nie powierzchnię płyty, dzięki czemu ilość ciepła, które rozprasza się w powietrzu, nie przekracza 10% a potrawy są perfekcyjnie ugotowane.

Elastyczne gotowanie
- Automatyczne ustawienia mocy. Wybierz funkcję gotowania na wyświetlaczu dotykowym, a płyta automatycznie dostosuje poziom mocy.

iXelium
- Trwały połysk. Dzięki rewolucyjnej powłoce iXelium płyta jest zabezpieczona przed zadrapaniami i korozją, dzięki czemu zawsze się pięknie błyszczy. Łatwo się też ją czyści: wystarczy woda i miękka szmatka.

FlexiCook
- Elastyczność i wydajność. Funkcja FlexiCook pozwala połączyć strefy gotowania tak, by na płycie zmieściły się garnki i patelnie o dowolnym kształcie.

Funkcja Rozpuszczanie
- Perfekcyjne gotowanie na małym ogniu. Funkcja Rozpuszczanie pozwala Ci gotować w bardzo niskich temperaturach – to idealne rozwiązanie, gdy rozpuszczasz czekoladę, masło lub przygotowujesz lekkie, delikatne sosy.

Utrzymywanie w cieple
- Ciepłe potrawy w każdej chwili. Wymagająca niewielkiej mocy funkcja utrzymywania w cieple chroni Twoje potrawy przed stygnięciem w czasie, gdy przygotowujesz resztę posiłku.

Funkcja Gotowanie na wolnym ogniu
- Idealne gotowanie na wolnym ogniu. Funkcja powolnego gotowania umożliwia perfekcyjne przygotowanie potraw wymagających długiego czasu gotowania.

Panel przedni
- Pełna kontrola nad gotowaniem. Łatwo dostępne i intuicyjne elementy sterujące są wygodnie umieszczone na panelu przednim Twojej płyty kuchennej, zapewniając niezapomniane doświadczenia kulinarne.

Zarządzanie mocą
- Wyjątkowa klasa energetyczna. Dzięki funkcji zarządzanie mocą możesz ustawić moc płyty grzejnej i uniknąć przeciążenia obwodu w swoim domu.

Booster
- Mądre oszczędzanie. Funkcja Eco Booster oszczędza do 10% energii (w porównaniu do standardowych funkcji booster). Analizuje moc, czas i energię potrzebną do gotowania wody przez maksymalnie 9 minut, a następnie przełącza się automatycznie na niższą moc, aby utrzymać wodę na poziomie wrzenia.

Booster 3 kW
- Ciesz się jeszcze szybciej doskonałymi rezultatami. Płyta grzejna Whirlpool ma palnik o mocy 3 kW dla szybszego, bardziej wydajnego podgrzewania.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Cechy:
- Rodzaj zasilania: Elektryczny
- Liczba elektrycznych pól grzewczych: 4
- Liczba pól indukcyjnych: 4
- Minutnik
- Położenie panelu sterowania: Front
- Rodzaj urządzenia: Do zabudowy
- Sterowanie: Elektroniczny
- Długość kabla przyłączeniowego (cm): 120
- Natężenie (A): 31,3
- Wskaźnik włączenia urządzenia
- Wskaźnik ciepła resztkowego: Separate
- Wyłącznik główny

Wymiary:
- Wysokość (cm): 5.4
- Szerokość (cm): 65.0
- Głębokość (cm): 51.0
- Głębokość niszy (cm): 48.0
- Maksymalna szerokość niszy (cm): 56.2
- Minimalna szerokość niszy (cm): 56.0

 Paragon Fiskalny, Faktura VAT

2 lata gwarancji producenta