PŁYTA INDUKCYJNA WHIRLPOOL WF S4160BF - DARMOWA DOSTAWA - TYCHY

  • Producent: Whirlpool
  • Dostępność: Jest  (1 szt.)
    Czas realizacji: do 3 dni
  • 1 699,00 zł
  • Oblicz

PŁYTA INDUKCYJNA SZKLANO-CERAMICZNA WHIRLPOOL WF S4160BF

4 pola grzewcze. technologia stref FlexiCook umożliwia połączenie kilku palników w jedną strefę grzewczą do gotowania i smażenia w większym naczyniu. Intuicyjne pokrętło do łatwego wprowadzania ustawień. Cechy płyty indukcyjnej szklano-ceramicznej Whirlpool: Wspaniała technologia, podgrzewająca patelnię a nie płytę, zmniejsza rozpraszanie energii i zapewnia doskonałe rezultaty gotowania. Zasilanie elektryczne.

Bezpośredni dostęp za pomocą suwaków

- Nowy panel sterowania z suwakami przypisanymi do każdej strefy grzewczej. Każdy suwak powiązany przypisany jest do określonej części płyty, co sprawia, że jest bardzo łatwy w obsłudze.

Chef Control

- Chef Control to innowacyjne narzędzie do gotowania, które pozwala gotować bez konieczności regulacji temperatury płyty. Wystarczy przesunąć garnek do gotowania na powierzchni i zjeść smaczny posiłek!

Technologia indukcyjna

Szybsze, oszczędniejsze gotowanie. Technologia indukcyjna ogrzewa naczynie, a nie powierzchnię płyty, dzięki czemu ilość ciepła, które rozprasza się w powietrzu, nie przekracza 10% a potrawy są perfekcyjnie ugotowane.

FlexiSide

- Garnki i patelnie można dowolnie ustawiać na dedykowanej powierzchni płyty (FlexiSide), powstałej z połączenia dwóch sąsiadujących w pionie pól grzewczych. Dedykowana strefa FlexiSide sterowana jest przy pomocy jednego slidera.

Elastyczne gotowanie

- Automatyczne ustawienia mocy. Wybierz funkcję gotowania na wyświetlaczu dotykowym, a płyta automatycznie dostosuje poziom mocy.

Funkcja Rozpuszczanie

- Perfekcyjne gotowanie na małym ogniu. Funkcja Rozpuszczanie pozwala Ci gotować w bardzo niskich temperaturach – to idealne rozwiązanie, gdy rozpuszczasz czekoladę, masło lub przygotowujesz lekkie, delikatne sosy.

Utrzymywanie w cieple

- Ciepłe potrawy w każdej chwili. Wymagająca niewielkiej mocy funkcja utrzymywania w cieple chroni Twoje potrawy przed stygnięciem w czasie, gdy przygotowujesz resztę posiłku.

Funkcja Gotowanie na wolnym ogniu

- Idealne gotowanie na wolnym ogniu. Funkcja powolnego gotowania umożliwia perfekcyjne przygotowanie potraw wymagających długiego czasu gotowania.

Panel przedni

- Pełna kontrola nad gotowaniem. Łatwo dostępne i intuicyjne elementy sterujące są wygodnie umieszczone na panelu przednim Twojej płyty kuchennej, zapewniając niezapomniane doświadczenia kulinarne.

Slider

- Intuicyjne gotowanie. Intuicyjny dotykowy suwak pozwala kontrolować moc każdej płyty grzejnej, podczas gdy podświetlany wyświetlacz pokazuje, które strefy gotowania są aktualnie w użyciu.

Zarządzanie mocą

- Wyjątkowa klasa energetyczna. Dzięki funkcji zarządzanie mocą możesz ustawić moc płyty grzejnej i uniknąć przeciążenia obwodu w swoim domu.

Booster

- Mądre oszczędzanie. Funkcja Eco Booster oszczędza do 10% energii (w porównaniu do standardowych funkcji booster). Analizuje moc, czas i energię potrzebną do gotowania wody przez maksymalnie 9 minut, a następnie przełącza się automatycznie na niższą moc, aby utrzymać wodę na poziomie wrzenia.

Booster 3 kW

- Ciesz się jeszcze szybciej doskonałymi rezultatami. Płyta grzejna Whirlpool ma palnik o mocy 3 kW dla szybszego, bardziej wydajnego podgrzewania.

Cechy:

- Rodzaj zasilania: Elektryczny
- Liczba pól indukcyjnych: 4
- Minutnik: Tak
- Położenie panelu sterowania: Front
- Rodzaj urządzenia: Do zabudowy
- Sterowanie: Elektroniczny
- Długość kabla przyłączeniowego (cm): 120
- Natężenie (A): 31,3
- Wskaźnik włączenia urządzenia: Tak
- Wskaźnik ciepła resztkowego: Separate
- Wyłącznik główny: Tak

Wymiary:

- Wysokość (cm): 5.4
- Szerokość (cm): 59.0
- Głębokość (cm): 51.0
- Głębokość niszy (cm): 48.0
- Maksymalna szerokość niszy (cm): 56.2
- Minimalna szerokość niszy (cm): 56.0


Paragon Fiskalny, Faktura VAT

2 lata gwarancji producenta + DODATKOWE 3 LATA GWARANCJI W CENIE