PŁYTA INDUKCYJNA SENCOR SCP-4201GY - DARMOWA DOSTAWA - TYCHY

  • Producent: SENCOR
  • Dostępność: Zapytaj o dostępność  (0 szt.)
    Czas realizacji: 1 dzień
  • 468,00 zł
  • Oblicz

PODWÓJNA KUCHENKA ELEKTRYCZNA SENCOR SCP 4201GY

Sencor 4201GY to płyta indukcyjna posiadająca dwie strefy do gotowania. Płyta pokryta jest wytrzymałą powłoką ceramiczną, która jest zimna w dotyku, a zaczyna działać po zetknięciu się naczynia z sobą. Płyta jest przystosowana do działania z garnkami i patelniami o średnicach 12 i 26 cm. Płytę można ustawiać według zaprogramowanej już temperatury (10 różnych stopni), ale można ją także ustawiać samodzielnie w zakresie 60-240 stopni Celsjusza. Łatwe użycie płyty to także czytelny i intuicyjny wyświetlacz LCD.

Technologia indukcyjna
- Dzięki technologii indukcyjnej możesz zaoszczędzić do 50% energii w porównaniu z tradycyjnymi płytami grzejnymi. Technologia wykorzystuje indukcję elektromagnetyczną do generowania ciepła bezpośrednio w podgrzewanym naczyniu. Dzięki temu jest szybsza, bardziej energooszczędna i bezpieczniejsza niż inne techniki ogrzewania. Ogranicza to straty ciepła do minimum i oszczędza do 60% Twojego cennego czasu. Garnki używane do gotowania indukcyjnego muszą być wykonane z magnesowalnego metalu przewodzącego (żeliwo, emalia, stal nierdzewna). Dno miski powinno być płaskie i proste. Niewłaściwe będą tutaj garnki aluminiowe, miedziane, ceramiczne, porcelanowe czy szklane.

Bezpieczna
- Wbudowany mechanizm zabezpieczający oraz antypoślizgowe nóżki gwarantują bezpieczne użytkowanie urządzenia. Ze względów bezpieczeństwa płyta indukcyjna wyłącza się automatycznie po dwóch godzinach pracy, jeśli na panelu sterowania nie zostanie naciśnięty żaden przycisk. Jeśli używasz funkcji timera, urządzenie wyłączy się automatycznie po upływie ustawionego czasu. Płyta posiada także ochronę przed wahaniami napięcia sieciowego.

SPECYFIKACJA:

- Napięcie i częstotliwość 220-240 V ~ 50/60 Hz
- Pobór mocy 2000 + 1500 W.
- Wymiary (szer. × głęb. × głęb.): 580 × 355 × 75 mm
- Waga: 5,24 kg

Paragon Fiskalny, Faktura VAT

2 lata gwarancji producenta