PIONEER SX-A10AE CZARNY - DARMOWA DOSTAWA - TYCHY

  • Producent: Pioneer
  • Dostępność: Jest  (1 szt.)
    Czas realizacji: 1 dzień
  • 1 099,00 zł
  • Oblicz

Wzmacniacz stereofoniczny Pioneer A-10AE

Udoskonal odbiór audio

Na bazie koncepcji Direct Energy Design firmy Pioneer, zintegrowany wzmacniacz A-10AE zapewnia wysoki stosunek sygnału do szumu w celu stworzenia oszałamiającego, realistycznego pola dźwiękowego. Jego najważniejsze funkcje to izolowane źródło zasilania, funkcja Direct oraz wejście phono MM, co pozwala słuchaczom cieszyć się czystym, wyrazistym dźwiękiem bliskim oryginału.

 

Izolowane źródło zasilania

Uzwojenie wzmacniacza, przedwzmacniacza i elementy sterujące są oddzielone w transformatorze w celu eliminacji wzajemnych zakłóceń.

 

Funkcja Direct

Wzmacniacz A-10AE posiada funkcję Direct, która omija inne obwody z wyjątkiem głośności w celu zapewnienia czystego dźwięku, odpowiedniego do większości treści muzycznych. Ta funkcja nie jest zwykłym przełącznikiem, ale jest ona precyzyjnie dostrojona do zwiększenia jakości odtwarzania muzyki.

 

Izolatory

Izolator zapobiegający powstawaniu fal stojących ma specjalny kształt bez boków równoległych wewnątrz, aby zapobiegać powstawaniu pudła rezonansowego. Dzięki temu lokalizacja dźwięku, brzmienie i skala są wyraźniejsze, przyczyniając się jednocześnie do bezproblemowego połączenia między kanałami oraz ulepszonej reakcji na szybkie dźwięki.

 

Zaciski głośnikowe

Zaciski głośników są wykonane z materiału niemagnetycznego, który jest mniej podatny na zakłócenia zewnętrzne i sygnały przenoszone do głośników mają większą czystość. Wzmacniacz A-10AE jest wyposażony w dwa zestawy wyjść głośnikowych (A, B), które mogą być używane osobno lub razem, a także wysokiej klasy przezroczyste zaciski głośników zapewniające niezawodne połączenie.

 

Wejście Phono

Wzmacniacz A-10AE jest wyposażony w zacisk wejścia phono (MM), umożliwiający podłączenie gramofonu i cieszenie się wysokiej jakości dźwiękiem z płyt winylowych.

 

Direct Energy Design

Projekt Direct Energy firmy Pioneer bazuje na koncepcji Direct Energy - bezstratnego transferu energii ze wzmacniacza do głośników. Najnowsze zintegrowane wzmacniacze odziedziczyły tę filozofię i mają zoptymalizowane zasilanie/bloki obwodu wyjściowego, a także układ części. Urządzenie to odtwarza bardziej czysty dźwięk oraz generuje mniejszą ilość zniekształceń. Wynikiem tego jest doskonały transfer sygnału oraz wysoki stosunek sygnału do szumu, a także zdolność najwyższej jakości odtwarzania muzyki spośród zintegrowanych wzmacniaczy.

 

Specyfikacja techniczna:

- Moc 50 W + 50 W (20 Hz-20 kHz, THD 0.9 %, 4 ohm, 2 kanały)

30 W + 30 W (20 Hz-20 kHz, THD 0.7 %, 8 ohm, 2 kanały)

- Gwarantowana impedancja głośników (2 gniazda głośnikowe): 4-16 ohm

- Pasmo przenoszenia: 10 Hz-100 kHz + 1 dB/-3 dB

- Konstrukcja Direct Energy

- Odseparowane obwody zasilania

- Funkcja Direct

- Kontrola tonów (Bass/Treble)

- Kontrola balansu Tryb Loudness

- sztywna obudowa stalowa

- Analogowe wejścia audio: PHONO (MM), CD/SACD, LINE 1, LINE 2, LINE 3

- Analogowe wyjścia audio: LINE OUT

- Wyjście słuchawkowe

- Auto Standby

- Sygnał/szum (IHF-A) 103 dB (LINE In, SP Out), 78 dB (PHONO In, SP Out)

- Zasilanie: AC 220-230 V, 50/60 Hz

- Pobór mocy: 130 W

- Pobór mocy w trybie czuwania: 0.2 W

- Wymiary: 435 x 129 x 323 mm

- Masa: 6,8 kg