OSUSZACZ I OCZYSZCZACZ POWIETRZA CONCEPT OV-1200 - DARMOWA DOSTAWA - TYCHY

  • Producent: CONCEPT
  • Dostępność: Jest  (2 szt.)
    Czas realizacji: 1 dzień
  • 476,00 zł
  • Oblicz

OSUSZACZ I OCZYSZCZACZ POWIETRZA CONCEPT OV1200 PERFECT AIR BIAŁY

Osuszacz i oczyszczacz powietrza Concept OV1210 z serii Perfect Clean idealnie nadaje się do użytku w łazienkach i pomieszczeniach do 25 m2. Kondensuje do 750 ml wody dziennie, a dzięki potrójnej filtracji pochłania do 99% zanieczyszczeń z powietrza.

Uwolni Cię od wirusów i bakterii

- Czy chcesz czuć się naprawdę bezpiecznie w domu? OV1200 to kolejny przyjaciel pomagający uzyskać czystszą i zdrowszą atmosferę w Twoim domu. Dzięki wydajnemu systemowi filtracji usuwa z powietrza do 99% bakterii, wirusów i alergenów.

Zatrzymaj wilgoć

- Nadmierna wilgotność w domu nie tylko obniża jakość życia, ale także wpływa niekorzystnie na zdrowie. Wyższa wilgotność jest idealnym środowiskiem do rozwoju pleśni, która może powodować komplikacje zdrowotne. Osuszacz OV1200 jest idealny do stosowania w łazienkach i pomieszczeniach do 25 m2. W ciągu jednego dnia może skroplić do 750 ml wody. Wyposażony jest w zbiornik na wodę o pojemności 1000 ml i automatyczne wyłączanie. Osuszacz powietrza OV1210 można również wykorzystać jako pomoc w suszeniu prania.

Potrójna filtracja

- OV1200 to także oczyszczacz powietrza wyposażony w potrójny system filtracji, który zatrzymuje szkodliwe substancje w powietrzu i zapobiega ich rozprzestrzenianiu. Każda pojedyncza warstwa filtra zatrzymuje określone rodzaje zanieczyszczeń, wchłaniając do 99% zanieczyszczeń zawartych w powietrzu i przyczyniając się do poprawy jakości powietrza w Twoim domu.

Charakterystyka filtrów

- Filtr przeciwpyłowy – wyłapuje większe zanieczyszczenia z powietrza (cząsteczki kurzu, włosy, sierść, pyłki i inne zanieczyszczenia).

- HEPA filtr 13 – wychwytuje cząsteczki o wielkości od 0,1 mikrometra z wydajnością 99,9% (kurz, pyłki, dym, bakterie, wirusy, alergeny, zarodniki pleśni itp.)

- Filtr węglowy – pochłania toksyczne, duszące i inne śmierdzące gazy i opary, takie jak formaldehyd, benzen lub dym papierosowy.

Intuicyjne sterowanie

- OV1200 jest wyposażony w panel dotykowy, za pomocą którego można bardzo łatwo wybrać żądany tryb. Podczas pracy urządzenie jest podświetlane delikatnym zielonym światłem, co dodaje mu atrakcyjności.

Nowoczesny design i cicha praca

- Osuszacz i oczyszczacz OV1200 wyróżnia się atrakcyjnym wyglądem, dzięki czemu idealnie pasuje do każdego nowoczesnego domu. Dzięki kompaktowemu kształtowi doskonale komponuje się z otoczeniem. Ogromną zaletą tego modelu jest bardzo cicha i energooszczędność, pobiera 45 W.

Techniczne parametry:

- Atrakcyjny design pasujący do nowoczesnych przestrzeni
- Wychwytuje cząsteczki, alergeny, pyłki, zapachy, gazy (formaldehyd), zarodniki pleśni
- Trzystopniowa filtracja powietrza (3x filtr)
- Dotykowe sterowanie
- Nadaje się do pomieszczeń do 25 m2
- 3 prędkości
- Maks. wydajność osuszania: 750 ml/den (30 °C 80% RH)
- Pojemność zbiornika na wodę: 100 ml
- Automatyczne wyłączanie, gdy zbiornik jest pełny + sygnalizacja świetlna
- Tryb suszenia prania
- Głośność: 30-50 dB
- Kolor: biały / srebrny
- Moc: 45 W
- Długość przewodu: 1,5 m
- Rozmiar: 195 x 315 x 215 mm


Paragon Fiskalny, Faktura VAT

2 lata gwarancji producenta