OPIEKACZ CONCEPT SV-3052 - DARMOWA DOSTAWA - TYCHY

  • Producent: CONCEPT
  • Dostępność: Jest  (4 szt.)
    Czas realizacji: 1 dzień
  • 88,00 zł

OPIEKACZ DO KANAPEK CONCEPT SV3052 KWADRAT 700 W

Opiekacz do kanapek Concept SV3052 posiada kwadratowe płytki z nieprzywierającą powierzchnią, dzięki czemu kanapki nie będą się przypiekać, a późniejsza konserwacja zajmie minimum czasu. Jest wyposażony w zimną rączkę zapewniającą bezpieczne użytkowanie.

Szybka przekąska

- Lubisz szybkie śniadanie, przekąskę lub kolację? Opiekacz do kanapek Concept SV3052 umożliwia błyskawiczne przygotowanie doskonałych tostów. Ich przygotowanie jest proste i umożliwia wiele kombinacji, które nigdy Cię nie znudzą. Można przyrządzać zarówno wytrawne, jak i słodkie tosty oraz spożywać je na ciepło i na zimno. Opiekacz do kanapek Concept SV3052 to świetny pomocnik, który nie zajmuje dużo miejsca, więc możesz go mieć zawsze pod ręką.

Bardzo łatwa konserwacja

- Płytki opiekacza posiadają nieprzywierającą powierzchnię, dzięki czemu przygotowane potrawy nie przypalą się. Późniejsze czyszczenie będzie więc bardzo szybkie i łatwe. Po ostygnięciu wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką lub papierowym ręcznikiem.

Bezpieczeństwo

- Opiekacz do kanapek wyposażony jest w oświetlenie kontrolne. Dzięki zimnej rączce nie poparzysz się podczas pracy, a zawias bezpieczeństwa zadba o zablokowanie płytek podczas pracy. Posiada również antypoślizgowe nóżki, które zapewniają lepszą stabilność.

Techniczne parametry:

- Lampka sygnalizacyjna ogrzewania
- Łatwa konserwacja
- Nieprzywierająca powierzchnia płytek
- Matowe wykończenie
- Pobór mocy: 700 W
- Napięcie: 220-240 V
- Rozmiar: 23 x 23 x 9 cm
- Kanapki kwadraty

Paragon Fiskalny, Faktura VAT

2 lata gwarancji producenta