MOP PAROWY CONCEPT CP-2000 - DARMOWA DOSTAWA - TYCHY

  • Producent: CONCEPT
  • Dostępność: Jest  (2 szt.)
    Czas realizacji: 1 dzień
  • 349,00 zł
  • Oblicz

MOP PAROWY 2 W 1 CP2000 PERFECT CLEAN

Idealnie czyste podłogi bez użycia wiadra i wody?

Moc magicznej pary

- Gorąca para może zabić do 99% bakterii powszechnie występujących w domu. Czyszczenie parą opiera się na kombinacji ciśnienia i wysokiej temperatury około 100 ° C. Urządzenie wytwarza parę wodną z wody, która jest wyrzucana przez wysokie ciśnienie na zewnątrz. Ma taką siłę, że rozpuszcza wszystkie zanieczyszczenia. Czyszczenie parowe jest szybkie, wysoce wydajne i przyjazne dla środowiska, ponieważ nie wymaga użycia chemikaliów. Schludna powierzchnia jest idealnie czysta i zdezynfekowana.

Mop parowy

- Idealnie czyste podłogi bez użycia wiadra i wody? To możliwe - wystarczy napełnić zbiornik o pojemności 400 ml wodą, przymocować osłonę, a w ciągu 30 sekund można łatwo dozować parę za pomocą dyszy. Mop jest wyposażony w specjalny uchwyt aby wygodniej przechowywać przewód.

Radzi sobie ze wszystkim

- CP2000 wyposażony jest w szeroką gamę akcesoriów. Po prostu wybierz akcesoria, których potrzebujesz. CP2000 umożliwia łatwe czyszczenie pod różnymi kątami: szklane powierzchnie, okna, lustra, łazienki, toalety, zlewozmywaki, baterie, tapicerki, podłogi samochodowe i wiele innych. Możesz go użyć do czyszczenia zasłon bez konieczności ich zdejmowania. Za pomocą węża w który wyposażony jest CP2000 możesz dostać się do trudnodostępnych miejsc.

Czysta kuchnia

- Czyszczenie za pomocą pary jest przyjazne dla środowiska, ponieważ nie wymaga używania żadnego detergentu ani środka dezynfekującego. CP2000 pozwala zaoszczędzić pieniądze, ponieważ zużywana jest tylko woda oraz minimalna ilość prądu.

Łazienka bez skazy

- Mop jest nieszkodliwy dla powierzchni, ponieważ nie są narażone na działanie detergentów, które mają nieprzyjemny zapach. Para doskonale rozpuszcza osad z mydła, zabijając szkodliwe bakterie. Czyszczenie w trudno dostępnych miejscach nie będzie już dla ciebie przeszkodą a dzięki ssawce szczelinowej kurz z mebli i grzejników można łatwo usunąć.

Parametry techniczne:

- Pojemność zbiornika na wodę: 400 ml
- Pojemność dozownika detergentu: 150 ml
- Czas ogrzewania: 30 s
- Czas działania pary: 20 min.
- Wskaźnik ogrzewania
- Kolor: biały + turkusowy
- Zużycie energii: 1500 W
- Długość przewodu: 5m

Akcesoria:

- Wąż ułatwiający czyszczenie trudnodostępnych miejsc
- Szpachelka do gładkich powierzchni
- Dyfuzor pary - mycia dużych powierzchni
- Końcówka kątowa
- Dysza skupiająca - do czyszczenia fug i szczelin
- Ścierka tekstylna - pochłania zanieczyszczenia, może być pranIa
- Szczotka detalowa

Paragon Fiskalny, Faktura VAT

2 lata gwarancji producenta