KRAJALNICA GRAEF UNA98 - DARMOWA DOSTAWA - TYCHY

  • Producent: GRAEF.
  • Dostępność: Zapytaj o dostępność  (0 szt.)
    Czas realizacji: do 3 dni
  • 1 700,00 zł
  • Oblicz

KRAJALNICA UNIWERSALNA GRAEF UNA 98 DO ZABUDOWY

Wyjątkowa krajalnica do zabudowy UNA 98 marki GRAEF
- Jest to urządzenie, którym krojenie różnych produktów spożywczych na plastry jest przyjemnością! Aluminiowa obudowa jest gwarantem trwałości i długiego czasu użytkowania tej krajalnicy.

Idealnie rozwiązanie
- Uniwersalna krajalnica marki Graef UNA 98 to wyjątkowe urządzenie, które powinno znaleźć się w kuchni osób ceniących wolną przestrzeń w kuchni. Zamontowanie krajalnicy w szufladzie kuchennej pozwala zwiększyć wolną przestrzeń na kuchennym blacie.

Bezpieczna, prosta w obsłudze i energooszczędna
- Krajalnica UNA 98 marki GRAEF to proste w obsłudze i energooszczędne urządzenie z cichym silnikiem o automatycznie ustawianej mocy od 45 W do 170 W.

Szeroki zakres krojenia
- Krajalnica UNA 98 marki GRAEF posiada duży obrotowy regulator grubości krojenia od 0 do 15 mm. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik pokroi produkty spożywcze nawet na najcieńsze plasterki. Krajalnica ta posiada również podajnik dociskowy oraz prowadnicę zapobiegające przesuwaniu się żywności. Dzięki tym rozwiązaniom można kroić tak twarde jak i miękkie produkty spożywcze.

Łatwość utrzymania czystości.
- Krajalnica UNA 98 jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. Została wykonana z twardego anodowanego aluminium, posiada hartowany nóż tnący z litej stali nierdzewnej o średnicy 170 mm oraz osłonę noża ze stali nierdzewnej. Większość elementów tworzących krajalnice można bez trudu rozmontować celem oczyszczenie z resztek jedzenia i umycia.

Krojenie może stać się przyjemnością.
- Krajalnica UNA 98 jest urządzeniem, które spełni wszystkie oczekiwania użytkowników domowych. Krojenie za pomocą krajalnicy UNA 98 jest proste, dokładne i szybkie. Dzięki możliwością jakie daje UNA 98 praca w kuchni staje się przyjemnością, a przygotowane za jej pomocą dania mogą być dziełami sztuki!

UNA 98 jest przeznaczona do montażu w standardowej szufladzie o następujących gabarytach:

- Szerokość: od 600 mm,
- Głębokość: od 430 mm,
- Wysokość: od 85 mm.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

- Długość: 430 mm
- Szerokość: 350 mm
- Wysokość: 80 mm
- Średnica tarczy tnącej: 170 mm
- Grubość cięcia: 0-15 mm
- Moc: 45-170 W
- Zasilanie: 230 V
- Waga: 4,7 kg.

Paragon Fiskalny, Faktura VAT

2 lata gwarancji producenta