FRYTKOWNICA SENCOR SFR-6200SS - DARMOWA DOSTAWA - TYCHY

  • Producent: SENCOR
  • Dostępność: Jest  (2 szt.)
    Czas realizacji: 1 dzień
  • 128,00 zł
  • Oblicz

FRYTKOWNICA SENCOR SFR 6200SS

Wysokiej jakości frytownica z korpusem ze stali nierdzewnej może być teraz Twoja. Urządzenie pozwala na przygotowanie jednorazowo aż 600 g jedzenia- nie tylko frytek, ale i cebulowych krążków czy innych rarytasów, na jakie akurat masz ochotę. Łatwe smażenie to także możliwość odpowiedniej regulacji temperatury w zakresie 130-190 stopni Celsjusza.

Wysokiej jakości frytownica
- Ciesz się ulubionymi przysmakami, kiedy tylko masz na nie ochotę - a wszystko dzięki frytownicy SFR 6200SS. Nalej do niej dobrej jakości oleju i włóż to, co najbardziej lubisz - frytki, cebulowe krążki, pączki, a nawet soczysty stek czy langustynki - szeroki wachlarz zastosować czyni to urządzenie bardzo przydatnym i uniwersalnym.

Ustawiaj temperaturę
- To od Ciebie zależy w jakiej temperaturze usmażysz swoje danie - nie możesz tego zrobić na zwykłej patelni, a frytkownica Sencor daje Ci taką możliwość. Temperaturę smażenie dobierać należy do danego typu dania, jego ilości czy delikatności. Termostat tej frytownicy ustawiać można w zakresie temperatur 130- 190 stopni Celsjusza.

Wysokiej jakości korpus ze stali nierdzewnej
- Urządzenia kuchenne nie muszą być jedynie praktyczne, ale mogą być także gustowne, czego przykładem jest ten model frytownicy. Kompaktowa i elegancka konstrukcja została zamknięta w korpusie ze stali nierdzewnej, która tworzy wykończenie łatwe w czyszczeniu i wytrzymałe. Frytownica niewiele warzy, a jej gabaryty są dość małe, dlatego zmieści się na każdym kuchennym blacie i w kuchennej szafce.

Kwestia bezpieczeństwa
- Tam, gdzie mamy styczność z maksymalnie rozgrzanym olejem, tam wymogi bezpieczeństwa wzrastają. Sencor zatroszczył się o to w 100%. Frytownica posiada szklane okienko w swojej pokrywie, dzięki któremu możesz mieć stały nadzór nad procesem smażenia, a jednocześnie nic nie pryska i nie ma możliwości się poparzyć. Uchwyty zamontowane w urządzeniu są izolowane termicznie, nie nagrzewają się. Całe urządzenie posiada zabezpieczenie przed niekontrolowanym przegrzaniem.

Patelnia
- Frytownicy używać możesz jako standardowego urządzenia do smażenia frytek, ale i jako patelni. Pojemność patelni/ kosza to aż 1,5 l, co pozwala na przygotowanie nawet 600 g frytek, smażonych kulek ziemniaczanych czy krążków z cebuli.

SPECYFIKACJA:

- Objętość 1,5 l / 600 g frytek
- Ustawiany termostat od 130 °C do 190 °C
- Napięcie zasilania: 220 - 240 V / 50 - 60 Hz
- Pobór mocy: 900 W
- Długość przewodu zasilającego: 1 m
- Wymiary: (wysokość × szerokość × głębokość) 210 × 270 × 220 mm
- Waga: 1,9 kg

Paragon Fiskalny, Faktura VAT

2 lata gwarancji producenta