CHŁODZIARKO-ZAMRAŻARKA LIEBHERR SBSBS 8683 PREMIUM SIDE BY SIDE - 5 LAT GWARANCJI - TYCHY

  • Producent: Liebherr
  • Dostępność: Zapytaj o dostępność  (0 szt.)
    Czas realizacji: do 7 dni
  • 17 999,00 zł
  • Oblicz

SIDE-BY-SIDE LIEBHERR SBSbs 8683 Premium BioFresh NoFrost

Linia BluPerformance
- Jeszcze bardziej pojemne, ekonomiczne, energooszczędne, wydajne, ciche, intuicyjne i wyjątkowo atrakcyjne: urządzenia z linii BluPerformance wytyczają nowy kierunek i standardy w dziedzinie chłodzenia i mrożenia.

Technologia NoFrost
- W urządzeniach Liebherr z technologią NoFrost wentylator szybko mrozi żywność bez generowania szronu. Dzięki temu można ją bezpiecznie przechowywać przez długi czas. Za sprawą technologii NoFrost w komorze zamrażarki nie osadza się lód, dzięki czemu jest w niej więcej dostępnej przestrzeni.

Kolorowy ekran 2,4"
- Wbudowany za drzwiami urządzenia kolorowy ekran dotykowy 2,4" o wysokiej rozdzielczości i wysokim kontraście umożliwia dokładne ustawienie temperatury.

Komora BioFresh
- W urządzeniach z technologią BioFresh żywność zachowuje cenne witaminy, delikatny aromat i apetyczny wygląd znacznie dłużej niż w tradycyjnej chłodziarce. Zaawansowana technologia umożliwia utrzymanie temperatury na poziomie nieznacznie przekraczającym 0°C.

Kostkarka IceMaker z przyłączem na wodę
- Za sprawą kostkarki IceMaker z własnym przyłączem do sieci, która automatycznie uzupełnia zapas kostek lodu, przygotujesz się na każdą okazję.

Wyposażenie GlassLine
- Charakterystyczne wyposażenie wnętrza GlassLine jest wyrazem jakości wykonania i wykończenia. Półki wyprodukowano ze szkła bezpiecznego. Dzielona półka, której elementy można wsunąć jeden pod drugi, jest niezwykle wszechstronna i można ją umieścić na dowolnej wysokości.

Uchwyt z wbudowanym mechanizmem otwierającym
- Solidne i niezawodne uchwyty najwyższej klasy są eleganckie i mają wbudowany mechanizm otwierający, który umożliwia łatwe i bezproblemowe otwieranie urządzenia.

Oświetlenie LED
- Energooszczędne, mocne i przyjazne środowisku oświetlenie LED o długim okresie eksploatacji zostało wbudowane w dolną część zamrażarki i doskonale oświetla jej wnętrze. Po otwarciu drzwi oświetlenie LED rozjaśnia wnętrze i doskonale prezentuje przechowywaną w szufladach żywność.

Tylny panel oświetleniowy LED
- Oświetlenie LED tylnej ściany jest wbudowane w tylną część poziomej półki działowej. Energooszczędne, przyjazne dla środowiska i bezobsługowe diody LED optymalnie oświetlają tylną część komory chłodziarki, zapewniając równomierne, najwyższej jakości oświetlenie w całym wnętrzu.

Technologia PowerCooling
- Za sprawą bardzo wydajnej technologii PowerCooling świeżo umieszczone produkty są szybko schładzane, a w całym wnętrzu panuje taka sama temperatura. Wbudowany w wentylator filtr FreshAir z węglem aktywowanym oczyszcza powietrze obiegowe i szybko pochłania zapachy.

Szuflady umieszczone na płynnych prowadnicach rolkowych
- Wszystkie szuflady w zamrażarkach BluPerformance umieszczone są na płynnie wysuwanych prowadnicach rolkowych. Dzięki temu można łatwo wyjąć produkty nawet przy pełnym załadowaniu szuflad. Szczególnie przydatną funkcją, w jaką wyposażone są wyższe zamrażarki, jest lekkie pochylenie górnej szuflady po jej wysunięciu. Umożliwia to wygodne wyjmowanie i chowanie produktów. Natomiast położenie i pojemność dolnej szuflady sprawiają, że idealnie nadaje się ona do przechowywania lodów, ziół lub innych mniejszych produktów.

Technologia SmartDevice
- Urządzenia Liebherr opatrzone logo SmartDevice można połączyć z modułem SmartDeviceBox. Ta technologia umożliwia połączenie urządzenia z innymi usługami oraz jego zdalną obsługę za pomocą komputera lub urządzenia mobilnego. Moduł SmartDeviceBox jest dostępny jako akcesorium. SmartDeviceBox jest standardowym elementem wyposażenia w urządzeniach, które w nazwie modelu mają literę, np. Kbi 4350.

Powłoka SmartSteel
- Powłoka SmartSteel znacząco redukuje ilość widocznych odcisków palców na obudowie. Za sprawą najwyższej klasy wykończenia stali szlachetnej – powłoki SmartSteel – powierzchnie są łatwe w czyszczeniu i znacznie bardziej odporne na zadrapania.

Mechanizm SoftSystem
- Wbudowany w drzwi mechanizm zamykający SoftSystem spowalnia ich ruch i delikatnie je zamyka nawet przy pełnym obciążeniu półek. Umożliwia delikatne zamykanie drzwi chłodziarki oraz zapobiega wypadaniu produktów przechowywanych na drzwiach.

Funkcja SuperCool
- Za sprawą funkcji SuperCool w urządzeniu wytwarzają się rezerwy zimna, dzięki czemu świeżo włożone produkty można szybko schłodzić. Zmiana z temperatury +2°C na normalny tryb chłodzenia następuje po upływie określonego czasu lub zależnie od ilości włożonych produktów, co pomaga obniżyć zużycie energii.

Funkcja SuperFrost
- Za sprawą funkcji SuperFrost w urządzeniu wytwarzają się rezerwy zimna, dzięki czemu świeżo włożone produkty można szybko zamrozić, co pozwala zachować ich cenne witaminy. Zmiana z temperatury -32°C na normalny tryb mrożenia następuje po upływie określonego czasu lub zależnie od ilości włożonych produktów, co pomaga obniżyć zużycie energii.

Uszczelka w drzwiach
- Wymienna uszczelka w drzwiach gwarantuje higienę i umożliwia bezpieczne przechowywanie żywności. Jest dopasowana do koloru drzwi lub wnętrza urządzenia. Można ją łatwo wymienić, zamontować i wyczyścić.

Uniwersalna półka na butelki
- Uniwersalna półka na butelki to innowacyjne wyposażenie wszystkich urządzeń z linii Premium z technologią BioFresh. Można ją umieścić nad szklaną półką lub pod nią, w zależności od indywidualnych potrzeb.

System VarioSpace
- Szuflady w zamrażarce i półki z hartowanego szkła można łatwo wyjąć. VarioSpace – wygodne przechowywanie większych produktów.

SPECYFIKACJA:

Techniczne:
- Instalacja - Wolnostojąca
- Zużycie energii (kWh/rok) - 198 (SGNbs 4385), 133 (SKBbs 4370)
- Poziom hałasu (dB) - 37 (SGNbs 4385), 36 (SKBbs 4370)
- Klasa klimatyczna - Tropikalna (T), Rozszerzona umiarkowana (SN), Umiarkowana (N), Subtropikalna (ST)
- Klasa emisji hałasu - C

Chłodziarka:
- Rodzaj półek - Szklane
- Pojemniki/komory - 3 szuflady BioFresh
- Wyposażenie dodatkowe - Podstawki na jajka
- Sterowanie - Elektroniczne
- Wskaźniki - Wyświetlacz TFT, Alarm w drzwiach, Optyczny i akustyczny sygnał awarii
- Oświetlenie wnętrza
- Regulacja półek
- Elementy na drzwiach - Balkoniki
- System obiegu chłodnego powietrza
- No-Frost
- Funkcja szybkiego chłodzenia
- Pojemność komór schładzania (l) - 373

Fizyczne:
- Waga (kg) - 158
- Kolor - Czarna stal
- Wymiary WxSxG - 185 x 121 x 66,5 cm

Dane Ogólne:
- Informacje dodatkowe - Technologia DuoCooling, Technologia Power Cooling, Tłumione zamykanie drzwi - SoftSystem, Wytwarzanie kostek lodu 0.8 kg/24h

Budowa:
- Urządzenie 2-drzwiowe, Kółka do transportu z tyłu, Aluminiowy uchwyt z wbudowanym mechanizmem otwierania, Drzwi ze stali szlachetnej z SmartSteel

Techniczne:
- Klasa zamrażania - ****
- Czas wzrostu temperatury (h) - 9

Zamrażarka:
- Ilość szuflad/klapek - 9
- Rodzaj szuflad/klapek - FrostSafe, VarioSpace
- Wyposażenie dodatkowe - 2 akumulatory zimna
- Funkcja szybkiego zamrażania
- Pojemność komór mrożących (l) - 277
- Zdolność zamrażania łącznie (kg/24h) - 18

Techniczne:
- Rozmrażanie chłodziarki - Automatyczne
- Rozmrażanie zamrażarki - No-Frost
- Klasa efektywności energetycznej - D
- Kostkarka/dystrybutor lodu

Paragon Fiskalny, Faktura VAT