CHŁODZIARKO-ZAMRAŻARKA AMICA FK-2695.2FTX - DARMOWA DOSTAWA - TYCHY

  • Producent: Amica
  • Dostępność: Zapytaj o dostępność  (0 szt.)
    Czas realizacji: do 3 dni
  • 1 998,00 zł
  • Oblicz

CHŁODZIARKO-ZAMRAŻARKA WOLNOSTOJĄCA AMICA FK2695.2FTX

Specyfikacja:

DANE TECHNICZNE:
- Kolor - Inox
- Wymiary WxSxG - 170x54x57,6 cm
- Klasa energetyczna - F - Klasa F to klasa urządzeń, które zużywają stosunkowo mało energii elektrycznej, są zatem opłacalne dla użytkownika.
- Klasa klimatyczna - ST
- Klasa zamrażarki - */***
- Pojemność całkowita - 231 l
- Pojemność chłodziarki netto - 161 l
- Pojemność zmarażarki netto - 70 l
- Zdolność zamrażania - 3,5 kg/24h
- Poziom hałasu - 41 dB
- Czas przechowywania w razie braku zasilania - 8 godz.
- Roczny pobór energii - 275 kWh
- Klasa hałasu - C
- Liczba drzwi zewnętrznych - 2
- Czynnik chłodniczy - R 600 a

FUNKCJONALNOŚĆ
- Sterowanie - Simple InsideControl - Panel sterujący wewnątrz chłodziarki na którym wyświetlane są cyfry z przypisanym zakresem temperatur służy do dobrania odpowiednich nastawów w chłodziarce i zamrażarce.
- Total NoFrost - Technologia Total NoFrost zapewnia stałą kontrolę poziomu wilgotności zarówno w chłodziarce jak i zamrażarce, co oznacza brak szronu w środku i brak potrzeby rozmrażania!
- VitControl Plus - Regulator poziomu wilgotności oraz taca zabezpieczająca przed przywieraniem owoców i warzyw do dna szuflady gwarantują dłuższą świeżość produktów.
- Funkcja Super chłodzenie - Dzięki Funkcji Super chłodzenie szybko schłodzisz dużą liczbę produktów jednocześnie - im krócej trwa ten proces, tym dłużej produkty zachowują świeżość i wartości odżywcze.
- Automatyczne odszranianie - Technologia pozwalająca na samoczynne rozmrażanie chłodziarki bez konieczności jej opróżniania. Szron topi się i spływa do zbiornika skąd następnie odparowuje.
- Podstawka na jajka - Zabezpiecza jajka przed uszkodzeniem. Gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.
- Uniwersalne drzwi: L / P - W lodówkach z funkcją Uniwersalne drzwi L/P otwory montażowe znajdują się po obu stronach – dlatego drzwi będą otwierać się w tę stronę, w którą chcesz!
- SafetyGlass - Półki wykonane są z hartowanego szkła, co nie tylko zwiększa ich twardość i zmniejsza kruchość, ale zapewnia bezpieczeństwo nawet przy większym ciężarze.
- Oświetlenie LED - Wykorzystując technologię LED, dbasz o środowisko i stan swojego portfela, bo zużywasz mniej energii.
- Rolki jezdne (przód/tył): -/+
- Cicha praca - Lodówki z funkcją Cichej pracy skonstruowane są tak, by jak najbardziej ograniczyć poziom hałasu generowanego przez mechaniczne elementy. Takie rozwiązanie zapewnia codzienny komfort wszystkim domownikom.
- SlimSize - Wybierz lodówkę SlimSize żeby optymalnie dopasować sprzęt do powierzchni, którą dysponujesz. Znajdź w kuchni miejsce na wszystko!
- FlexiShelf - 3+1 szt. - Teraz gdy coś się nie chce zmieścić, po prostu zaaranżuj przestrzeń w lodówce po swojemu! Przestawiaj i wyjmuj półki tak, jak tylko potrzebujesz!
- DoorShelf - 3 szt. - Zestaw balkoników idealnych do bezpiecznego przechowywania małych produktów, słoików czy butelek. Teraz zawsze będziesz wiedzieć, gdzie co jest – i będziesz mieć do tego wygodny dostęp.
- Pojemnik na warzywa i owoce - 1 szt. - W lodówce przenikają się zapachy wielu potraw. Ale jeśli do ich przechowywania wykorzystasz dedykowany Pojemnik na warzywa i owoce, już zawsze będą mieć taki zapach, jak powinny!
- Szuflady zamrażarki - 3 szt.

WYPOSAŻENIE:
- Uchwyt - zintegrowany

Paragon Fiskalny, Faktura VAT

2 lata gwarancji producenta