TV PANASONIC TX-49DX600

  • Producent: Panasonic
  • Dostępność: Jest  (2 szt.)
    Czas realizacji: do 3 dni
  • 2 498,00 zł
  • Oblicz

4K Ultra HD

Pozwala wyświetlić obraz o rozdzielczości czterokrotnie większej niż w przypadku zwykłego telewizora HD Dzięki rozdzielczości 3840 x 2160 obraz na ekranie telewizora 4K Ultra HD jest tak szczegółowy i krystalicznie czysty, że widzowie czują się, jakby patrzyli na prawdziwy świat przez okno zamiast oglądania telewizji. Zwłaszcza, że dostępne funkcje, takie jak panele o wysokiej jasności i dużej przestrzeni barw oraz wydajna technologia Quad Core Pro Engine, umożliwiają wydobycie najmniejszego szczegółu oferowanego przez jakość 4K.

 

my Home Screen 2.0

Szybki i intuicyjny dostęp do treści, które Cię interesują Nowy ekran główny bazujący na systemie Firefox OS ułatwia dostęp do wybranych treści, zapewniając jednocześnie intuicyjną obsługę.

 

Quad Core Pro

Wygodna obsługa funkcji inteligentnych z szybkim przetwarzaniem Czterordzeniowy procesor służy do analizy i przetwarzania funkcji Beyond Smart. Ten najwyższej klasy w branży TV procesor szybko wykonuje wiele procesów jednocześnie, co radykalnie zwiększa wydajność przetwarzania. Umożliwia to też płynne odtwarzanie filmów z Internetu oraz uruchamianie i użytkowanie aplikacji.

 

Przeglądarka internetowa korzysta z systemu Firefox OS

Przeglądaj Internet razem z rodziną i przyjaciółmi Przeglądarki internetowe w najnowszych telewizorach firmy Panasonic są obsługiwane przez system operacyjny Firefox OS. Oznacza to, że możesz intuicyjnie przeglądać Internet na ogromnym ekranie telewizora, co znacznie ułatwia dzielenie się jego wynikami z innymi osobami.

 

Aplikacje internetowe

Korzystaj z wielu różnych aplikacji na dużym ekranie telewizora Telewizory obsługujące aplikacje internetowe mogą połączyć się z Internetem i uzyskać dostęp do wielu różnych aplikacji, usług wideo na żądanie i gier przechowywanych w chmurze. *Usługi sieciowe są obsługiwane przez odpowiednich dostawców, mogą one zostać chwilowo lub na stałe wyłączone bez powiadomienia. Niektóre treści mogą być niedostępne w poszczególnych krajach.

 

Sztuka i wnętrza — wzornictwo na miarę

Materiały inspirowane przez wzornictwo mebli zaowocowały prostymi i eleganckimi formami Proste, lecz eleganckie wzornictwo, które pasuje do każdego wnętrza, oraz elastyczność zapewniana przez regulowaną podstawę.