ODTWARZACZ CD CAMBRIDGE CXC Salon AGA TYCHY

  • Producent: Cambridge Audio
  • Dostępność: Jest  (3 szt.)
    Czas realizacji: 3 dni
  • 2 290,00 zł
  • Oblicz

Transport CD Cambride CXC


Uproszczenie toru sygnałowego
Odtwarzacz CXC to sama prostota, jeśli chodzi o konfigurację i użytkowanie, ponieważ konwersję cyfrowo-analogową wykonuje się w naszych wzmacniaczach. Do dobry powód tej filozofii. Utrzymywanie sygnał audio w domenie cyfrowej tak długo, jak to tylko możliwe, minimalizuje potencjalną degradację sygnału analogowego. Transport naszego odtwarzacza CXC robi tylko jedną rzecz i robi to naprawdę dobrze
Nasze autorskie rozwiązanie serwomechanizmu S3 skutecznie przekształca uniwersalny napęd dyskowy w dedykowany napęd CD; może kalibrować i monitorować wirowanie płyty, utrzymując stabilną i stałą prędkość. Zarządzając tym, gdzie znajduje się głowica lasera i co czyta, jak również maksymalizacją korekcji błędów, jesteśmy w stanie uzyskać największą z możliwych ilość klarownych danych, z minimalnymi fluktuacjami cyfrowego sygnału.
Odtwarzacz CXC posiada akustycznie wytłumione, odporne na rezonans, metalowe obudowy oraz bardzo stabilne zasilanie o niskich szumach. A w środku, zaprojektowany przez nas obwód drukowany, wykonany technologią druku dwustronnego, który eliminuje połączenia i zapewnia bardzo krótkie ścieżki sygnałowe, redukując w ten sposób zniekształcenia.

Synchronizacja c-bus
Połączenie C-BUS firmy Cambridge powoduje, że jednym pilotem zdalnego sterowania można synchronicznie włączać i wyłączać odtwarzacz CXC i wzmacniacz CXA.

Specyfikacja techniczna:
- Wyjścia cyfrowe: COAXIAL i OPTICAL
- Wymiary 85 x 430 x 315mm
- Waga 4.7kg
- Kolory Czarny, Srebrny