DALI OBERON 7 CZARNY - NEGOCJUJ CENĘ - TYCHY

  • Producent: Dali
  • Dostępność: Jest  (2 szt.)
    Czas realizacji: 1 dzień
  • 2 299,00 zł
  • Oblicz

Duża podłogowa kolumna głośnikowa OBERON 7 wyposażona została w dwa przetworniki niskotonowe wykorzystujące technologię SMC oparte na włóknie drzewnym o średnicy 7 cali oraz wyjątkowo duży, przetwornik wysokotonowy o średnicy 29 mm z miękką kopułką.

W połączeniu z dużą, ale elegancką obudową, OBERON 7 zapewnia najwyższą jakość głębokiego basu niezależnie od wielkości pomieszczenia. Pomimo swoich rozmiarów, ta kolumna jest zaskakująco delikatna oraz zachwyca swoją zdolnością do renderowania każdego stylu muzycznego naturalnie i realistycznie, nawet przy niższych poziomach głośności. To sprawia, że OBERON 7 jest idealnym wyborem do prawie każdej instalacji audio i każdego stylu muzycznego lub filmowego.

Dzięki OBERON 7, z łatwością zintegrujesz swoje kolumny głośnikowe w każdym pomieszczeniu. Zarówno materiały konstrukcyjne przetworników jak i geometria zastosowane w modelu OBERON 7 zostały wybrane w celu uzyskania szerokiego rozproszenia dźwięku w obszarze odsłuchowym. Te same zasady zostały zastosowane przy projektowaniu zwrotnicy.

W rezultacie doświadczysz dobrze zintegrowanego dźwięku, nawet podczas słuchania pod znacznym kątem poza osią. Jest to ważne, ponieważ podczas słuchania muzyki rzadko siedzisz bezpośrednio przed głośnikami. Dodatkową korzyścią jest znaczne zredukowane zniekształceń harmonicznych oraz dyfrakcji powodujących zniekształcenie częstotliwości, ponieważ zawsze będą one silniejsze podczas odsłuchu na osi. Z tego powodu wszystkie kolumny DALI zostały zaprojektowane tak, aby nie wymagały ustawienia pod kątem skierowanym bezpośrednio na słuchacza.

 

Linia produktowa OBERON
Zakres częstotliwości (+/-3 dB) [Hz] 36 - 26,000
Skuteczność [2,83 V/1 m) [dB] 88.5
Impedancja nominalna [Ω] 6
Maks. SPL [dB] 110
Sugerowana moc wzmacniacza [W] 30 - 180
Częstotliwość podziału [Hz] 2,300
Rodzaj zwrotnicy 2-way
High frequency driver, Quantity 1 x 29 mm
High frequency driver, Diaphragm type Miękka kopuła tekstylna
Przetwornik niskotonowy 2 X 7"
Low frequency driver, Diaphragm type Membrana z włókna drewnianego
Typ obudowy Bass Reflex
Strojenie bass-reflexu [Hz] 39.5
Wejścia Pojedynczy przewód
Rekomendowane umiejscowienie Podłogowy
Sugerowana odległość od ściany [cm] 20 - 80
Maks. wymiary z podstawą i maskownicą (wys. x szer. x gł.) [mm] 1015 x 200 x 340
Dołączone akcesoria Instrukcja obsługi
Gumowe nóżki
Gwoździe
Front Grille
Masa [kg] 14.8